MB Motors Janki

ART & CHARITY 2021 w Showroom PS Teatr
6 września 2021
Mysia Wieża w Kruszwicy
4 marca 2022

MB Motors Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz Piaseczno istnieje na rynku ponad 10 lat i posiada stale rosnącą pozycję na rynku. W Jankach koło Warszawy działa już nowy salon Mercedesa, który zaskakuje nowoczesnym designem i sposobem ekspozycji. Zastosowanie dużej ilości  przeszkleń w konstrukcji, łączy salon z naturą oraz pozwala na świetną ekspozycję na światło słoneczne znajdujących się wewnątrz aut. Bryła imponuje ciekawym projektem architektonicznym, a nowocześnie zaprojektowane wnętrze, otwiera się na indywidualne podejście do Klienta.  Liczy się przestrzeń! To obecnie najnowocześniejszy tego typu obiekt w Polsce.

Salon jest autoryzowanym serwisem samochodów osobowych Mercedes-Benz, Mercedes-AMG oraz Mercedes-EQ oraz punktem sprzedaży używanych aut objętych programem Mercedes-Benz Certified. Prezentowane są używane auta z potwierdzoną historią, jak również luksusowe modele z najnowszej oferty – takie jak SUV Mercedes-Maybach GLS czy coupe AMG GT R Pro o mocy 585 KM.

Salon wychodzi naprzeciw współczesnym zmianom oraz potrzebom Klienta. Oferuje właścicielom aut elektrycznych i hybrydowych stacje do ładowania dostępne dla wszystkich, wykorzystuje również nowe technologie, elektromobilność i digitalizację.

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR Sp. z o.o. miało przyjemność uczestniczyć w wykonaniu projektu budowlanego i wykonawczego oraz zrealizować kompleksowo instalacje elektryczne oraz teletechniczne. A więcej szczegółów można obejrzeć w galerii zdjęć.