Fundacja Ronalda McDonalda wspieramy i działamy

Systemy budynkowe
Nowa strona firmy TEATR
18 października 2019
Projekt Budowlany i Przetargowy Budynku Biurowego Mogilska Office Etap 3
23 marca 2020

Firma PS TEATR od dłuższego czasu wspiera działalność Fundacji Ronalda McDonalda. Jako zespół projektowy dokładamy wszelkich starań, aby warszawski Dom Ronalda McDonalda powstał jak najszybciej i można było z niego w pełni korzystać . Bliski kontakt hospitalizowanych dzieci z rodzicami ma ogromny wpływ na szybszy powrót dziecka do zdrowia, a więc skrócenie pobytu w szpitalu.

Dom będzie miejscem dla rodziców dzieci długo przebywających w Szpitalu Pediatrycznym WUM, bo choć każdy rodzic ma tu własne łóżko, na każdym oddziale są Pokoje Rodzinne z kuchnią i salonem to mieszkać kilka miesięcy w szpitalu naprawdę nie jest łatwo.

Dom poza domem – tak mówią o domach Fundacji wszyscy Ci, którzy w nich mieszkają. Warszawski Dom oprócz wspólnej kuchni, pralni, salonu rodzinnego, apartamentów na piętrach będzie mieć także przedszkole, które powstanie dzięki zaangażowaniu Uczelni.

Misją Fundacji Ronalda McDonalda jest tworzenie, wspieranie i realizacja programów, które pomagają dzieciom żyć w zdrowiu i pomyślności, aby rodzina mogła być razem. Gorąco zachęcamy do wsparcia Fundacji.